صادق فیض آبادی: جلوگیری از بروز فجایع بزرگتر در گرو سرعت بخشی واکسیناسیون/ حضور اعضای این صنف در مراکز درمانی اجتناب ناپذیر است

🔸رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران با تاکید بر ضرورت سرعت بخشی به واکسیناسیون اصناف مشمول گروه یک گفت: جلوگیری از بروز فجایع بزرگتر و مرگ و میر مردم بی دفاع در گرو سرعت بخشی واکسیناسیون است که از مسئولان ذیربط تقاضای بوجه ویژه به این مهم را داریم.

🔸صادق فیض آبادی در خصوص واکسیناسیون اعضای صنف متبوع خود بیان داشت: تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی از آنجایی که تعمیر دوربین های مداربسته، مانیتورینگ های اتاق های عمل بیمارستانها و تعمیر دستگاه های الکترونیک در مراکز درمانی مختلف را بر عهده دارند لازم است که هرچه سریع تر واکسینه شوند.

🔸وی در ادامه تاکید کرد: تعمیرکاران تجهیزات الکترونیک به دلیل تعمیر دوربین های مداربسته بیمارستان ها و مراکز درمانی باید در این مکان ها که بیشترین گستردگی ویروس کرونا وجود دارد حاضر باشند. تعامل مستقیم با مراکز و مکان های پر تردد از جمله ویژگی این تخصص است، بنابراین می بایستی هر چه سریعتر به واکسن کرونا دسترسی پیدا کنند.

🔸فیض آبادی به حساسیت کار اعضای صنف مذکور اشاره کرده و افزود: بیشتر اتاق های عمل مجهز به دستگاه های الکترونیک می باشند و مانیتور های آنها می بایستی چک گردد. به دلیل حساس بودن این دستگاه ها می بایستی دائماً سرویس شوند در غیر این صورت ممکن است در شرایط بحرانی، مانیتور و دستگاه های اتاق عمل دچار مشکل شده و خدای ناکرده بیمار در حال عمل جراحی را به آستانه مرگ بکشاند؛ بنابراین حضور اعضای این صنف در مراکز درمانی امری اجتناب ناپذیر است و این تعامل تنگاتنگ منجر به گرفتاری هایی از جمله ابتلا به ویروس کرونا می شود.

🔸وی تصریح کرد: با این تفاسیر اعضای این صنف تفاوتی با کادر درمان ندارند و می بایستی هرچه سریعتر واکسن دریافت کنند از این رو بارها درخواست خود را به اتاق اصناف و دیگر سازمانهای ذیربط انتقال دادیم؛ اما تاکنون موفق نشدیم که اعضای خود را واکسینه کنیم؛ لذا از مسئولان تقاضامندم با سرعت بخشی به این مهم از فجایع بزرگتر جلوگیری کنند.