مراحل صدور پروانه کسب

۱- ارائه مدارک به دبیرخانه اتحادیه

۲- دریافت رسید تشکیل پرونده

در این مرحله کد پیگیری به شما تعلق می‌گیرد

۳- انجام بازرسی

۴- آزمون فنی

۵- تعهدنامه قرارداد در صورت استیجاری بودن

۶- کلاس اتاق اصناف

۷- تاییدیه هیئت مدیره اتحادیه

۸- ثبت نام در سایت سازمان صمت

۹- دریافت کلمه عبور از سایت و اطلاع به اتحادیه

۱۰- صدور پروانه کسب

نام یا کد پیگیری خود را جستجو کنید:

ردیفنام و نام خانوادگیعنوان تابلو/نام شرکتشماره ثبت اتحادیهوضعیت پرونده
۱آرمین فرجی رادراد ابزار۹۸۵مرحله ۷
۲علی اسماعیلیتعمیر آنلاین۱۰۶۳مرحله ۳
۳رضا ستارایمن دیو نگین۱۱۰۱مرحله ۸
۴محمدرضا حیدر اصفهانیپارسیا سرویس۱۱۶۳مرحله ۵
۵محمدایمان افضلیانشهر هوشمند مغناطیس کاران۱۰۹۱مرحله ۳
۶مهدی عمادی پورسرما آوران۱۲۹۷مرحله ۴
۷مصطفی عبادی پورشاران سرویس۱۲۲۹مرحله ۶
۸محمد معلمی اورهشمیم مدار الکترونیک۹۰۵مرحله ۴
۹فرزاد عطائیرایان شبکه آداک۶۲۹مرحله ۴
۱۰کامران آزادبر لنگرودی_۷۲۱مرحله ۶
۱۱مریم سادات بهبهانیامین درج خاورمیانه۱۲۵۰مرحله ۴
۱۲پریناز عقیقیایمن افزا۱۲۲۷مرحله ۸
۱۳محمد ظریفظریف الکترونیک۱۲۰۱مرحله ۶
۱۴سید احسان میرصانعاسکای وید۱۲۲۵مرحله ۵
۱۵سید رامین یگانه_۸۰۲مرحله ۶
۱۶امیر علیپور محمدآبادیکیان تجارت آژیراک۱۲۳۲مرحله ۴
۱۷فرشاد امیری_۱۰۵۰مرحله ۸
۱۸بنیامین کاکاوندهبرو الکترونیک۱۲۰۵مرحله ۵
۱۹مهیار محمدخانیآی-شارپ۱۳۰۰مرحله ۵
۲۰عباس مرادی_۵۲۹مرحله ۷
۲۱بابک امیریشبکه تهران۸۳۲مرحله ۵
۲۲رامین علیزاده_۶۵۸مرحله ۲
۲۳معصومه خانگلدیتعمیرگاه آکایی۱۱۳۸مرحله ۴
۲۴حامد آذرشبنمایندگی توشیبا و پاناسونیک۹۵۳مرحله ۶
۲۵هادی ده دستشرکت مهندسی محققان یاسین۱۱۴۹مرحله ۲
۲۶امین پورفتح اللهپویش رایان داتیس۱۲۰۹مرحله ۴
۲۷سیامک علیپورتهران سرویس تی وی۱۰۸۶مرحله ۹
۲۸شوان عابدیان_۸۹۱مرحله ۳
۲۹امیر بنائی نژادشبکه هوشمند هومان۱۲۷۵مرحله ۴
۳۰حسین ذاکری فردتعمیرگاه برد ذاکری۱۱۴۶مرحله ۸
۳۱محمد طالبیاسمارت کیت۱۱۰۴مرحله ۸
۳۲امید عبداللهی نیافروشگاه لانگسی۹۰۳مرحله ۵
۳۳محمد مختاریشهر امن۷۰۲مرحله ۵
۳۴ایمان کوشکیرسا۱۲۳۵مرحله ۵
۳۵حسن باقریتکنو الکترونیک۸۴۶مرحله ۸
۳۶منصور فرزانهپویا فرانگار۶۷۹مرحله ۵
۳۷حمیدرضا داودیخدمات طلایی آتی پویا۱۱۷۸مرحله ۶
۳۸امیر یاراحمدی حصارسیمای تهران۷۸۷مرحله ۴
۳۹موسی الرضا سلطانی نسب_۵۹۶مرحله ۶
۴۰سید امیر جلیلیفروشگاه جلیلی۱۱۰۵مرحله ۸
۴۱امیر گودریشانتیا۱۲۰۶مرحله ۷
۴۲کامبیز کیاکیش اسپارک۹۸۸مرحله ۴
۴۳آذر شمس صومعهوانتک۱۲۳۷مرحله ۳
۴۴حسین حسین زادهانتخاب ستاره طلائی نیکان۱۱۴۵مرحله ۳
۴۵امیر ولی زاده داده ویرا اوژن۸۰۸مرحله ۷
۴۶کورش سهیلی وندصوت و تصویری سهیلی وند۸۷۳مرحله ۴
۴۷عباسعلی زابلیرایان پردازش پژواک۸۲۰مرحله ۴
۴۸محسن جواهری فردایران نوین الکترونیک۱۱۱۲مرحله۷
۴۹محسن کریم زاده خانقاهکریم زاده۱۱۳۲مرحله ۳
۵۰حسین بزرگ دعاگومرکز خدمات صوتی وتصویری انتخاب۱۲۸۷مرحله ۳
۵۱فرشاد سمیه ئیفن آوری و مهندسی آسمان سیمرغ۱۲۹۳مرحله ۳
۵۲امیر رادتله تکنیک۰مرحله ۳
۵۳سید محمد موسویصوتی و تصویری موسوی۹۴۴مرحله ۳
۵۴هاشم کرمی وشوشادیفروشگاه اکسس۸۵۰مرحله ۴
۵۵رحیم شاه حسینیمرکز سرویس ایران۱۲۱۵مرحله ۳
۵۶رضا گویاآرمان تصویر گویا۸۵۳مرحله ۵
۵۷محمود سلیمیانفروشگاه پیکسل۱۲۹۸مرحله ۴
۵۸سیما شمسیان پور۰۱۲۱۳مرحله ۲
۵۹علیرضا بهارلوبهاران الکترونیک۱۱۷۰مرحله ۴
۶۰محمد شعبانی خانشیرام جی اس سرویس۱۲۱۶مرحله ۵
۶۱سید ایمان سرچشمه خدمات فن آوران مومن مهر۱۱۳۹مرحله۷
۶۲بهروز مهدلو۰۹۲۲مرحله ۵
۶۳پرویز کلباسی سیماران۱۳۲۵مرحله ۲
۶۴علیرضا علیزادهمرکز تخصصی علیزاده۱۳۲۶مرحله ۲
۶۵احمد ریاهیرسام تجارت راش۰مرحله ۲
۶۶سیاوش صفریصفری۱۳۳۱مرحله۲
۶۷شایان مهدی یانباتیس سیستم۱۳۳۳مرحله ۸
۶۸مهدی برزگرجونیانیدانش پردازان میثاق۰مرحله۲
۶۹کرم آقامحمدیفراهوشمنداندیش ونداد۰مرحله ۲
۷۰محمد محمدپورشام اسبیتعمیرگاه تاپ۱۳۴۰مرحله ۲
۷۱محمد احمدیسایانور آذرخش۱۳۴۲مرحله۲
۷۲محمد نیلفروشانمهندسی اهتمام۱۳۵۲مرحله ۲
۷۳محمد جعفر عامریفروش سیستم های امنیتی۱۳۵۰مرحله ۲
۷۴محمد سید جلیلیپارس جلفا۱۳۵۳مرحله۲
۷۵سیدجمال روحانی اصفهانیشرکت توسعه خدمات بازرگانی سپاهان همراهمرحله ۲
۷۶ناصر عرب سرخی میشابیفن آوران نصر ماهان۱۳۵۵مرحله ۲
۷۷سید علی حسینیمدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا۱۳۴۳مرحله۲
۷۸محمد صدیقیانآوای تندیس هوشمند۱۳۴۷مرحله ۲
۷۹علیرضا مظلوم زادهمجاز سیما۰مرحله ۲
۸۰حامد محمدی تهرانیژیوار فراگسترداریاالکترونیک۱۳۵۳مرحله ۲
۸۱محمود دبیریاریکه صنعت ایساتیس۰مرحله۲
۸۲علی سیافیپیشگام صنعت شیردال۱۳۵۵مرحله۲
۸۳امین فواگهیپیشتازان فناوری طاها۰مرحله۲
۸۴سید علی احمدیارتباطات الماس آسیا۱۳۵۸مرحله ۲
۸۵مریم جهانشاهیموج سبز هوشمند یاران۱۳۵۶مرحله ۲
۸۶علیرضا سیفانمهندسی مهان پرتو آرمان۱۳۵۹مرحله۲
۸۷فراز کریم پورفراز ارتباط آذرخش۱۳۶۳مرحله ۲
۸۸مصطفی پولادیتعمیرگاه پولادی۱۳۶۴مرحله۲
۸۹کامران خلیلیگسترش سالم ایرانیان۱۳۶۵مرحله ۲
۹۰بهزاد اسدیهیراپایش۱۳۶۷مرحله ۲
۹۱محمدرضا زندیفرا مدرن۱۳۷۰مرحله ۲
۹۳محمدجوادپوراقدم قراداغلوتعمیرات تلویزیون۱۳۷۴مرحله ۲
۹۴امید قورچیانآفاق تجارت عصر دانا۱۳۷۶مرحله ۴
۹۵ایمان گودرزیارمان آفرین نیک پندار۱۳۶۹مرحله ۲